Akreditovaný kurz - Manikúra

Číslo potvrdenia o akreditácii: 3682/2020/82/1

Akreditovaný kurz Manikúra, inak nazývaný aj rekvalifikačný kurz je rozsiahly vzdelávací program, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky a pozostáva z troch modulov, ktoré na seba obsahovo nadväzujú:

  1. Modul :  Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty – rozsah 120 hodín
  2. Modul :  Nechtová modelácia UV gélom – rozsah 82 hodín
  3. Modul :  Nechtová modelácia akrylom – rozsah 82 hodín

Kurz má spolu rozsah 284 vyučovacích hodín ( 1 vyučovacia hodina = 45min ). Po absolvovaní všetkých troch modulov, získate komplexné a odborné vedomosti v oblasti Manikúra a nechtový dizajn.

Akreditovaný kurz prebieha v SJU – školiace centrum, ktoré je plne vybavené profesionálnou technikou a materiálmi ako sú laky, gély, nástroje v TOP kvalite a sú k dispozícií počas celého kurzu bezplatne.

Na kurze sa dopodrobna naučíte hygienu, epidemiológiu a bezpečnosť pri práci, anatómiu kože a zloženie nechtu, taktiež ochorenia kože a nechtov, všetko ohľadne manikúry a práce s prírodnými nechtami, gélová a akrylová modelácia. Taktiež si ukážeme potrebné informácie o technicko-materiálnom vybavení prevádzky a potrebnej dokumentácie.

Každý kurz prebieha intenzívne, začiatok kurzu ako aj dni výučby sú vopred dohodnuté a prispôsobené absolventom.

Na kurze pracujeme výhradne len s overenými a kvalitnými materiálmi. Vo veľkej miere budete pracovať so značkou PALU Salon System, jedná sa o profesionálnu nechtovú značku top kvality. Materiál si budete môcť zakúpiť priamo na kurze, samostatne alebo v štartovacích balíčkoch, alebo následne ako zákaznik s trvalou 10% zľavou na každý Váš nákup osobne na prevádzke, alebo cez e-shop.

Každý kurz je ukončený záverečnou skúškou, ktorá pozostáva z písomného testu, praktickej a ústnej skúšky. Po zložení odbornej skúšky, budete plne kvalifikovaný absolvent v oblasti Manikúra a dostanete Certifikát akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Po získaní Certifikátu a následne po zložení živnostenskej skúšky ( na overenie odbornej spôsobilosti ) si budete môcť otvoriť živnosť a založiť si vlastný salón ( určite odporúčam ) alebo pracovať v salóne ako certifikovaný manikér/ka.

 

CENA AKREDITOVANÉHO KURZU (pri absolvovaní všetkých 3 modulov naraz) je 650€.

 

BONUS

K akreditovanému kurzu si môžete zakúpiť doplnkové moduly za zvýhodnenú cenu:

  1. Modul: MIX Salónneho zdobenia – rozsah 20 hodín ( jedná sa o praktické a rýchle formy zdobenia rôznymi technikami a spôsobmi, ktoré pri svojej práci určite využijete.. tenké línie, ornamenty, svetríkový efekt, gel painting, stamping, ombré technika, inky, sharm effekt… ) Cena modulu 100€ .

 

  1. Modul: Dokonalý babyboom – rozsah 10 hodín ( jemný a dokonalý babyboom realizovaný dvomi technikami, vychytený štýl stavby a zdobenia, ktorý nie každý ovláda sa naučíte u nás ) Cena modulu 100€.

 

CENA DOPLNKOVÝCH MODULOV zakúpených k akreditovanému kurzu je spolu 200€.

Ceny sú uvedené s dph a zahŕňajú používaný materiál na kurze, učebné skriptá, ktoré Vám zostávajú, občerstvenie na kurze, certifikát akreditovaný Ministerstvom školstva SR, poradenstvo kedykoľvek aj po kurze, trvalá zľava -10% na profesionálny nechtový materiál PALU Salon System.

Celý kurz sa začína po vyplnení prihlasovacieho formulára a následnom zložení zálohy v hodnote 100€ na bankový účet . Zvyšok sumy za kurz môžete zaplatiť naraz alebo vo forme 2 splátok ( na začiatku kurzu a v polovici kurzu ).

 

Celý kurz môžete financovať formou RE-PAS.

Jedná sa o projekt realizovaný Úradom práce SR, ktorý podporuje rekvalifikáciu a vzdelanie uchádzačov o zamestnanie. Po splnený niekoľkých podmienok, ktoré vyžaduje Úrad práce, budete môcť celý kurz absolvovať ZADARMO. Respektíve ho za Vás zafinancuje Úrad práce a taktiež Vám prispeje aj na cestovné náklady a stravné ( viac informácií na dostupnom úrade a v mňa salóne ). 

 

Fotodokumentáciu o priebehu akreditovaných kurzov si môžete prezrieť na FB stránke

Prihlasovací formulár
Cena modulov 1, 2, 3 spolu 650€