Vaše vzdelávanie v nechtovom dizajne začína TU

vždy máte na výber

V salóne SJU si príde na svoje nielen klientka, ktorá prišla na nechtovú úpravu a dizajn, ale aj tie z Vás, ktoré sa chcete uberať cestou nechtovej dizajnérky, vzdelávať a naučiť sa, ako sa to vlastne robí.

 

Večná otázka … Aký je rozdiel medzi školeniami a kurzom?

CERTIFIKOVANÉ ŠKOLENIA – sú väčšinou jednodňové školenia, ktoré sú priamo ušité na mieru podľa požiadaviek absolventov. Záleží od toho čo sa chcete naučiť, kľudne to môžu byť základy gélovej modelácie úplne od začiatku, alebo pokiaľ už nejaké tie skúsenosti máte, potom sa na školeniach zameriavame na danú oblasť a problematiku, v ktorej sa chcete zlepšiť a zdokonaliť, poprípade naučiť niečo nové. Takéto kurzy sú ukončené certifikátom. Nie je možné si na jeho základe otvoriť živnosť  a následne salón. Sú to doplnkové kurzy pre vlastnú potrebu, rozvoj a záujem.

AKREDITOVANÝ KURZ – tiež nazývaný aj rekvalifikačný kurz,  je rozsiahly vzdelávací program, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky (číslo potvrdenia o akreditácii: 3682/2020/82/1) . Pozostáva z troch vzdelávacích modulov:

  1. Modul: Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty
  2. Modul: Nechtová modelácia UV gélom
  3. Modul: Nechtová modelácia akrylom

Po absolvovaní všetkých troch modulov, ktoré sú v rozsahu 284 vyučovacích hodín (45min), získate komplexné a odborné vedomosti v oblasti Manikúra a nechtový dizajn. Po zložení odbornej skúšky budete plne kvalifikovaný absolvent v danej oblasti, následne po zložení živnostenskej skúšky (na overenie odbornej spôsobilosti) si budete môcť otvoriť živnosť a založiť si vlastný salón, alebo pracovať v salóne ako certifikovaný manikér/ka.

Všetky kurzy prebiehajú v modernom, plne technickom a materiálne vybavenom školiacom centre v Dolnom Kubíne. V malých skupinkách 1 až 4 osoby, aby bola zachovaná pozornosť a vysoká miera kvality kurzov. Všetok potrebný materiál používaný na kurzoch Vám je k dispozícii zdarma. Pracujeme výhradne len s overenými a kvalitnými materiálmi, vo veľkej miere so značkou PALU Salon System. Jedná sa o profesionálnu nechtovú značku top kvality.

K dispozícii budú aj štartovacie sady materiálu, ktoré si budete môcť zakúpiť so zľavou priamo na kurze. Ako pozornosť budete mať odo mňa trvalú 10% zľavu na nákup značky PALU Salon System, ktorú budete môcť využívať pri každom nákupe.

 

Pre viac informácii o kurzoch, ako aj prihlásenie sa na jednotlivé kurzy, klikni nižšie: